Trymer do brody ranking

Trymer do brody ranking.
Trymery, potocznie zwane konturówkami, pozwalają na bardzo sprawne przystrzyżony zarostu. Co więcej swobodnie można nimi wykonać kontur na głowie i skrócić włosy. Ważne jest, aby podczas zakupu trymera zwrócić uwagę na ilość i typ końcówek, które posiada. Unikniemy wtedy rozczarowania – na rynku istnieją trymery przeznaczone jedynie do uszu i nosa.

Możesz w poszukiwaniu najlepszej maszynki do strzyżenia włosów szukać na forum internetowym, ale możesz też przeczytać nasz krótki ranking podsumowujący trymery do brody wiodących firm.

Produkt premium

Trymer do brody Braun wyróżnia się ekstremalnie szybkim ładowaniem w systemie 60×60, czyli 1h cykl ładowania baterii, który zapewnia 1h pracy urządzenia.

Nasza rekomendacja

Co sprawia, że trymer do brody Remington jest wyjątkowy? Jego 90 minutowy czas pracy na jednym cyklu baterii.

Gratka dla portfela

Trymer Philips OneBlade ma opinię niezawodnego i wielofunkcyjnego urządzenia – co więcej w przyzwoitej cenie.

Podczas wyboru trymera należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to jak wytrzymała jest bateria i jak długo należy ją ładować oraz ile możliwości regulacji ma urządzenie. Przed zakupem koniecznie sprawdź czy trymer do brody jest wodoodporny.

Tabela porównawcza produktów

Spis treści

Braun MGK3980TS

Trymer Braun MGK3980TS to precyzyjne urządzenie, którym zadbasz zarówno o zarost na twarzy jak i zbędne owłosienie w uszach, nosie i innych partiach ciała. Niezwykle wygodny w użyciu dzięki funkcji superszybkiego ładowania. Napełnienie baterii zajmuje 60 min i tyle samo trymer działa na akumulatorze. Z tego profesjonalnego trymera do brody bezpiecznie skorzystasz pod wodą.

Remington MULTIGROOMER GRAPHITE G5 PG5000

Niezwykle przyjazny w użytkowaniu trymer Remington, pozwala cieszyć się każdym typem zarostu. Urządzenie posiada 9 różnych końcówek, przeznaczonych do pielęgnacji twarzy i ciała. Jeden cykl ładowania to aż 90 minut pracy trymera, pełne ładowanie zajmuje 4 godziny – dlatego lepiej pamiętać o włączeniu go na noc. Urządzenie jest w pełni wodoodporne.

Philips OneBlade QP2530/20

Trymer do brody Philips OneBlade to wielofunkcyjne urządzenie dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Co prawda trymer ten posiada jedynie 4 nasadki (lub 5 w zależności od wersji), w zupełności wystarczają one do przycinania, nadawania kształtu i golenia zarostu. Urządzenie jest wodoodporne. Praca na jednym 4h cyklu ładowania to 60min.

Philips Multigroom series 7000 12w1 MG7735/15

Urządzenie Philips Multigroom to wielofunkcyjny trymer o fenomenalnie wydajnej baterii. Wystarczy tylko 1h ładowania na aż 120 minut pracy trymera. Dla zapominalskich – 5 minut ładowania wystarcza na jedno pełne przycinanie. Zestaw posiada aż 12 nasadek w zestawie zatem niezależnie od typu wąsów czy brody trymer spełni twoje oczekiwania. Jest wodoodporny, dzięki czemu z łatwością użyjesz go pod prysznicem.

BRAUN Multigroomer MGK7020

Trymer Braun Multigroomer MGK7020 to wysokiej jakości wielofunkcyjne urządzenie. Duża ilość nakładek sprawia, że trymera używać można do 13 różnych długości strzyżenia. Bez najmniejszego problemu skorzystać można z niego pod prysznicem lub w wannie. Precyzyjne strzyżenie dostosowane do różnych długości włosa, zapewnia komfort użytkowania zarówno przy pielęgnacji zarostu jak i innych części ciała. W zestawie maszynka do golenia na gładko.

Remington PG6130

Urządzenie, to trymer do brody Remington PG6130 w atrakcyjnej cenie – niestety nie bez konsekwencji, pełen cykl ładowania baterii zajmuje aż 16 godzin. Remington PG6130 nie jest najlepszym kompanem w podróży posiada dość dużą podstawkę. Jako stacjonarne urządzenie w łazience sprawdza się bardzo dobrze. Jest wodoodporny, a po wspomnianym wielogodzinnym naładowaniu działa na baterii do 40 minut.

Wybór najlepszego trymera do brody wiąże się z analizą swoich realnych potrzeb. W zależności od tego czy trymer ma być przeznaczony do pielęgnacji całego ciała czy tylko do przycięcia zarostu raz w tygodniu – można zaplanować jaki budżet na niego poświęcić. Zdecydowanie jednak posiadanie własnego trymera do brody zwiększa komfort codziennego funkcjonowania – oprócz strzyżenia warto zadbać o odpowiednią pielęgnację i higieną włosa. 

Jak pielęgnować zarost?

Przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość i nie poddawać się zbyt łatwo. To trudny temat i na pewno powinieneś zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, a na początek zasięgnąć porady specjalisty, który pomoże Ci ukształtować idealny dla Ciebie zarost, brodę, czy wąsy. Przyda Ci się dobry grzebień, ale też kosmetyki do Twojego rodzaju włosa: szampon, pomadę, olejek, odżywkę.